Moda

Buty do czarnej sukienki – jakie wybrać?

Czarna sukienka - dodatki do niej

Czarne sukienki wizytowe, nazywane potocznie małymi czarnymi, to najchętniej wybierany strój na różnego rodzaju uroczyste okazje. Mnóstwo kobiet zakłada takie sukienki nawet na chrzty święte czy śluby, chociaż z reguły mówi się, że lepiej wtedy prezentują się jasne kreacje. Z pewnością wybory te związane są z ogólnie panującym przekonaniem, że czarne sukienki wyszczuplają. Coś w tym jest. Wiele kobiet w małej czarnej czuje się po prostu seksownie, powabnie i elegancko.czerwone szpilki

Buty do czarnej sukienki

Poza tym czarne sukienki wizytowe mają to do siebie, że można stylizować je na mnóstwo sposobów. Pasują do nich różne buty, dzięki czemu za każdym razem można stworzyć trochę inny zestaw. Szpilki idealne do czarnej sukienki to tak naprawdę szpilki w każdym z możliwych kolorów. Można zatem wybrać czarne, na przykład z lakierowanej skóry, albo postawić na szpilki w odcieniu nude. Te drugie sprawią, że nogi będą optycznie wyglądały na dłuższe. To trik, któremu wierne są wszystkie gwiazdy show biznesu. Z czarną sukienkę świetnie współgrają również szpilki zamszowe, na przykład beżowe lub różowe.

Sandały do czarnej sukienki

Wiosną i latem warto eksponować stopy w pięknych sandałkach. Można wybrać takie na słupku, które mają pasek zapinane wokół kostki. To bardzo stabilne obuwie, w takich butach można przetańczyć całą noc na weselu czy w pubie. Można również wybrać sandałki na szpilce, które ozdobione są na przykład chwostami, brylancikami, czy jakimikolwiek innymi aplikacjami. botki z odkrytymi palcamiTakie ozdobne buty mogą być wręcz namiastką biżuterii. Dobierając je do małej czarnej stworzy się trochę bardziej odważną stylizację.

Botki bez palców

Kobiety wysokie, które mogą pochwalić się zgrabnym i długimi nogami, do krótkiej małej czarnej mogą założyć również botki bez palców. Ten rodzaj obuwia jest prawdziwym modowym smaczkiem. Można założyć botki sznurowane, lub takie, które poza wycięciem na palcach, mają również wycięcie na pięcie. Z pewnością taka stylizacja będzie miała trochę bardziej nowoczesny charakter, będą się w niej świetnie czuły kobiety, które lubią nowe trendy.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *