Moda

Jaki biustonosz do obwisłego biustu?

biustonosz dla dużych piersi

Biust po przejściach to horror wielu kobiet, które zdążyły przejść etap porodu i karmienia. Piersi tracą swój kształt i jędrność również u kobiet, które dzieci nie miały, ale mają już swoje lata, a czas niestety nie był dla nich łaskawy. Miękkie, duże lub ciągnące ku dołowi piersi to jednak nie tragedia i można sprawić, by znów wyglądały ładnie – wystarczy odpowiednio dopasowana bielizna.

Biustonosz idealny dla dużego biustu

Duży biust bez odpowiedniego biustonosza może wyglądać bardzo źle lub powodować dyskomfort u swojej posiadaczki. Duże piersi często wylewają się z bielizny, przez co źle dobrany biustonosz bardziej przeszkadza, niż pomaga. Warto jest zwrócić się do brafiterki, ale jeśli takowej znaleźć nie można to przeczytanie odpowiednich artykułów powinno chociaż odrobinę pomóc.

Biustonosz idealny dla dużych piersi to taki, który pozwala swobodnie oddychać, formuje piersi nie powodując żadnego dyskomfortu oraz sprawia, że kobieta czuje się w swoim ciele dobrze.

Sztywne krawędzie biustonosza

Jeżeli piersi robią się obwisłe to trzeba zrezygnować z usztywnianych staników, ponieważ nie spełnią one już swojej roli. Dobry rozwiązaniem będzie noszenie staników pół sztywnych, które u góry mają elastyczną przylegającą do ciała koronkę. Nie dosyć, że wygląda ona niezwykle kobieco to jeszcze niweluje problem odstających krawędzi, które niestety pojawiają się w momencie, kiedy biust opada na dno miseczki.

Całkowicie miękki biustonosz przy bardzo dużym biuście również nie zawsze jest czymś dobrym, ale wszystko zależy od budowy ciała zarówno pod biustem, jak i kształtu, rozstawy i stanu piersi.

Seksowna zabudowa

Warto zrezygnować z push up’ów, które przy miękkich piersiach raczej żadnego efektu nie przyniosą. Źle będą też wyglądać half up’y, w których pierś zwyczajnie się zapadnie i efekt również będzie marny.

Całkowicie zabudowany stanik jest najrozsądniejszym rozwiązaniem, a nie oznacza wcale gorzej wyglądającej bielizny – przecież biustonosz może być w całości uszyty z przejrzystej, bardzo kobiecej koronki, które pobudzi wyobraźnię.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *