Dziecko

Prezenty komunijne – TOP5 pomysłów dla chłopaka

Prezent komunijny dla chłopca może przysporzyć wielu zmartwień nie tylko rodzicom, ale też wszystkim bliskim zaangażowanym w to ważne wydarzenie. Szczególnych trudności może sprawić szukanie takiego prezentu bez znajomości najnowszych trendów. Postarajmy się sprawdzić jakie prezenty sprawią, że na twarzy dziecka zagości szczery uśmiech.

Nowy smartfon

Co roku pojawiają się nowe trendy dotyczące smartfonów. Zmienia się estetyka i przede wszystkim funkcjonalność decydująca o możliwościach takiego urządzenia. Najnowsze gry często nie są obsługiwane przez nawet dwuletnie urządzenia, więc wymiana smartfonu raz na kilka lat jest koniecznością. Bardzo praktyczny i klasyczny prezent.

Chwila relaksu przed telewizorem

Prezentem, z którego bez wątpienia będzie zadowolony każdy chłopak, jest konsola do gier. W przeciwieństwie do komputerów możemy łatwo decydować, w jakie produkcje będzie grał nasz jubilat, a stawiając ją w salonie, nie musimy się martwić, że dziecko poświęci na zabawę całą noc.

konsola PS4

Na rynku z łatwością znajdziemy gry rozwijające w dzieciach wyobraźnię i produkcje bardziej złożone, pozwalające na czerpanie frajdy z prezentu nawet rodzicom. Fajny prezent pozwalający dziecku zrelaksować się po np. trudnym sprawdzianie.

Modny smartwatch

Smartwatche stały się bardzo modną i szalenie funkcjonalną alternatywą dla klasycznych zegarków. Mnogość funkcji, na czele z bardzo dokładnym namierzaniem urządzenia sprawiają, że jest to idealny prezent dla dziecka. Pozwala mu to cieszyć się nowym sprzętem w wielu kwestiach zastępującego telefon, a rodzice zawsze mogą sprawdzić gdzie jest. Ogromna ilość modeli w niemal wszystkich wersjach kolorystycznych świadczą o uniwersalności takiego prezentu. Dodatkowym atutem jest wbudowany w urządzeniach przeznaczony dla najmłodszych tryb SOS. Po naciśnięciu specjalnego przycisku rodzice od razu dostają powiadomienie z pozycją dziecka, któremu może grozić niebezpieczeństwo.

Najbardziej klasyczny z prezentów

Mimo upływu lat i ogromnej ilości panujących trendów, na topie zawsze znajduje się rower. Dbanie o aktywność fizyczną dziecka, ale też szansa na niezapomniane rodzinne wycieczki. W czasach kiedy nawet najmłodsi muszą żyć w ciągłym biegu, od lekcji w szkole po dodatkowe zajęcia czy korki, rower wydaje się być idealnym pomysłem.

Największy hit ostatnich lat – drony dla dzieci

Niemal każdy miał styczność z dronem. Możliwość nagrywania pięknych krajobrazów, czy polatanie dla frajdy nad miastem świadczą o ogromnych zaletach tego urządzenia. Na rynku znajdziemy też specjalne drony dla dzieci, charakteryzujące się mniejszym rozmiarem i uproszczonym sterowaniem.

drony dla dzieci

Takim dronem bez obaw można bawić się nawet w domu, z wysokości obserwując psa lub zaczepiać kota stopniowo poznając sterowanie i możliwości sprzętu. Bardzo sprawnie rozwija w dzieciach myślenie przestrzenne, koordynację ruchową i przede wszystkim wyobraźnię. Dron niemal gwarantuje zainteresowanie dziecka nagrywaniem filmów i nowinkami technicznymi. Wspaniały i przemyślany prezent, który spodoba się każdemu chłopcu bez wyjątku.

Dopasuj prezent do zainteresowań dziecka

Wybór prezentu powinien być zależny od dziecka. Chłopcu, który z przyjemnością ogląda z rodzicami filmy przyrodnicze – ogromną radość sprawi dron dla dzieci, a nie konsola do gier. Sprawmy, żeby dziecko czerpało z niego jak największą radość, a jeśli przy tym będzie mógł się rozwijać lub produktywnie spędzać czas, świadomość z dokonania właściwego wyboru będzie ogromna.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *