ModaUroda

Sukienka pudrowy róż – jakie paznokcie wybrać?

różowa sukienka i paznokcie

Kiedy wybieramy się na jakieś ważne wydarzenie, chcemy prezentować się doskonale. Szczególnie panie przykładają dużą wagę do wyboru spraw tak ważnych, jak sukienka i buty, nie mniej istotne jednak są detale, czyli torebka i paznokcie

Bardzo modne w ostatnich sezonach stały się sukienki damskie w delikatnym odcieniu różu.

Jakie paznokcie pasują do różowej sukienki

Wiele dziewczyn na etapie zakupów zastanawia się: sukienka pudrowy róż jakie paznokcie będą do niej pasowały. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale możemy wyszczególnić wiele kolorów, które będą świetnym uzupełnieniem tej eleganckiej stylizacji.

Paznokcie do pudrowej sukienki nie mogą być czerwone, czarne, zielone czy fioletowe. To pierwsze kolory, które możemy wyeliminować. Kontrasty wyglądają dobrze, ale trzeba wiedzieć jak je stosować, żeby nie wywołać efektu odwrotnego do zamierzonego.

Do różu świetnie pasują szarości. Może to nawet być ciemny szary kolor, chociaż najlepiej postawić na umiarkowany odcień. Dobrze sprawdzą się popiele czy metaliczne, stalowe odcienie. Dodadzą na pewno niepowtarzalnego charakteru.

Indywidualne upodobania

Róż to kolor modny od wielu sezonów. Coraz częściej spotykamy go również na włosach niektórych odważnych kobiet. Trzeba jednak pamiętać, żeby nie przesadzić z jego ilością, istnieje wtedy ryzyko, że uzyskamy efekt przerysowania i niepotrzebnej ekscentryczności.
Jeśli mimo wszystko chcemy wyglądać bardzo oryginalnie wystarczy, że zrobimy bardzo kolorowe paznokcie do różowej sukienki. Są dziewczyny, które wykonują na każdym paznokciu indywidualny wzór.

Niektóre kobiety lubią bardzo długie paznokcie inne wolą krótsze i bardziej subtelne. Niezależnie od upodobań są one naszą wizytówką. Warto poświęcić im trochę czasu. Dzisiejsze rozwiązania w dziedzinie manicure’u sprawiają, że pielęgnacja paznokci nie jest czasochłonna, a efekt pozostaje na długo. Jest tak w przypadku lakierów hybrydowych, które po utwardzeniu specjalną lampą trzymają się co najmniej dwa tygodnie. W przypadku żeli możemy liczyć na trwałość, sięgającą nawet czterech tygodni.

Artykuł we współpracy z https://eswiatkobiety.pl

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *