Uroda

5 faktów na temat uzupełniania włosów, które musisz znać

zagęszczanie włosów

Uzupełnienie włosów jest bardzo często wybieraną metodą, która pozwala odzyskać piękny wygląd i atrakcyjną fryzurę. Mogą korzystać z niej wszyscy bez względu na wiek, zarówno ci, którzy włosów nie mają niemal wcale jak i ci, którzy po prostu pragną cieszyć się bujną, gęstą fryzurą. Oto 5 faktów na temat uzupełniania włosów!

100% natury

W wielu firmach włosy dobierane są indywidualnie. Klienci mogą wybierać spośród naturalnych włosów słowiańskich i europejskich, posiadających łuskę włosową. Nie ma więc takiego efektu, jak w przypadku przedłużania rzęs, gdzie uzupełnione rzęsy łatwo można odróżnić od naturalnych. Włosy są w 100% naturalne. Warto jednak zapytać, czy na pewno włosy są słowiańskie, a nie np. chińskie lub indyjskie. Wygląd takich włosów różni się od włosów europejskich. Oczywiście niedopuszczalne jest stosowanie sztucznych włosów. Więcej pod adresem http://peruki.info.pl/uzupelnianie-wlosow .

Sposoby mocowania

Uzupełnianie włosów polega na doczepianiu włosów nowych do obecnych. Hipoalergiczne taśmy, kleje i systemy samozatrzaskowe utrzymują nowy włos na miejscu, a ty możesz bez obaw czesać włosy jak zawsze.

Mikroskóra w uzupełnianiu włosów

Uzupełnione włosy trzymają się specjalnej warstwy imitującej ludzki naskórek. Jest to w pełni oddychająca warstwa. Włosy można dowolnie stylizować – używać suszarki do włosów czy lokówki. Nie zniszczą się one w trakcie zabiegów bardziej, niż nasze naturalne włosy.

Dla kobiet i mężczyzn

Z uzupełniania włosów korzystają równie często kobiety, jak mężczyźni. Co więcej, nie ma przeciwwskazań do uzupełniania włosów także u dzieci!

Uzupełnianie włosów a atesty

Wszystkie użyte podczas uzupełniania włosy muszą posiadać atesty. To samo dotyczy kosmetyków i wszystkich substancji pomocniczych stosowanych w salonie. Nie bój się pytać o doświadczenie czy odpowiednie certyfikaty i atesty!

Uzupełnianie włosów jest ratunkiem dla wszystkich osób, które z jakiegoś powodu nie są zadowolone ze stanu swoich włosów. Przebyte choroby, przyjmowanie leków hormonalnych może spowodować osłabienie włosów, a w konsekwencji ich wypadanie. W takich sytuacjach uzupełnianie włosów jest ratunkiem, po który warto sięgnąć.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *