Uroda

Jak dobrać odpowiedniki oryginalnych perfum?

zamienniki drogich perfum

Świat współczesnych zapachowych możliwości jest przeogromny. A dzięki tym nieskończonym niemal możliwościom realne staje się to, że każdy ma szansę znaleźć zapach swoich marzeń. Co więcej – nie musi wcale celować w drogie perfumy światowych marek. Zdecydowanie korzystniej wyjdzie na tym ten, kto znajdzie wysokiej jakości odpowiedniki oryginalnych perfum. A jak dobrać je do własnych potrzeb? Sprawdźmy.

Eksperymentowanie wskazane

Aby znaleźć swój wymarzony zapach trzeba trochę wiedzy i czasu, by móc odrobinę poeksperymentować z różnymi nutami zapachowymi. Odpowiedniki oryginalnych perfum, podobnie jak i markowe perfumy, podzielić możemy na kilka podstawowych grup zapachowych. Wśród nich wyróżniają się z pewnością zapachy kwiatowe, szyprowe, owocowe jak i orientalne. I już od naszych indywidualnych preferencji zapachowych zależy, przy której grupie zatrzymamy się na dłużej.

Trwałość w cenie

Czym skuszą nas najbardziej odpowiedniki oryginalnych perfum? Przede wszystkim jakością i najwyższą starannością wykonania – ich zapach bowiem, maksymalnie zbliżony do oryginału, będzie też wyjątkowo trwały i pełen uwodzicielskich, czarujących akcentów. Co więcej – każdemu, kto nie zna się na specyfice tworzenia odpowiednich perfum z pewnością kojarzyć się będzie raczej z wysoko gatunkowym oryginałem z najwyższej półki.

Jak ocenić zapach?

Aby można było mówić o wyczuciu przynajmniej trzech różnych nut zapachowych, warto podczas eksperymentów zapachowych skorzystać z ziaren kawy. Do tego, jeśli mamy możliwość zakupu zaledwie kilkumililitrowych opakowań perfum – z pewnością szybciej znajdziemy ten zapach, który najbardziej przypadnie nam do gustu.

Na wielkie i mniejsze okazje

Korzystając z pełnego bogactwa zapachowego dostępnego dziś na rynku branżowym, pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa. Znajdźmy więc kilka ulubionych zapachów, a wśród nich niech będzie przynajmniej jeden na wielkie okazje i jeden do codziennego psikania. Czy nasze życie nie stanie się wówczas piękniejsze i… bardziej zapachowe? Z pewnością. Polecamy tę rozpustę!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *