Zdrowie

Implanty zębów nie tylko dla osób starszych

implanty dla osób starszych

Wbrew wciąż powszechnie dominującej teorii, że implanty zębowe dedykowane są głównie osobom starszym, nic bardziej mylnego. W praktyce bowiem z możliwości odbudowania pełnego uśmiechu i przywrócenia mu naturalnego blasku oraz wyeliminowania nieestetycznych ubytków zębowych, skorzystać mogą wszyscy potrzebujący. Profesjonalnie wykonywane implanty zębów w Chorzowie to jakość na lata satysfakcjonującego użytkowania.

Tytan – materiał niezawodny

Wyjątkowo wytrzymały i niepowodujący reakcji alergicznych, a do tego pozwalający na skuteczne odzyskanie pełnego uśmiechu – tytan w formie śrubki stanowić będzie podstawę do odbudowy estetycznie prezentującego się, brakującego zęba. Czy nie można było mówić o innym prostszym sposobie na odzyskanie blasku naszego uśmiechu?

Implanty zębów w Chorzowie wykonywane są z najwyższą starannością, w celu skutecznej odbudowy nie tylko samego zęba, ale również jego korzenia i korony. Takie działanie stomatologiczne sprawia, że żadne inne tradycyjne metody uzupełnień nie są tak trwałe i skuteczne.

Pojedyncze ubytki to już przeszłość

Nieważne, czy ubytków zębowych jest kilka, czy jest on zaledwie jeden. W każdym przypadku prezentują się wysoce nieatrakcyjnie. Od teraz, korzystając z nowoczesnych osiągnięć implantologii, pozbyć się można nawet tego jednego ubytku, wstawiając w jego miejsce niezawodny implant zębowy na porcelanowej lub cyrkonowej koronie. Implant mocuje się dokładnie tam, gdzie występuje ubytek, przez co finalnie stanowić on będzie doskonałe uzupełnienie istniejącego łuku zębowego. Co więcej – wykonany profesjonalnie, w niczym nie będzie odróżniał się od pozostałych, naturalnych zębów pacjenta.

Bezproblemowo i dość szybko

Tak wygląda procedura wszczepiania implantów zębowych. Z punktu widzenia pacjentów niezwykle ważne staje się to, że przy zabiegach implantologicznych nie jest konieczna jakakolwiek ingerencja w istniejące, sąsiadujące zęby – ich szlifowanie czy ścieranie. Dzięki temu stomatolog skupić się może jedynie na zabiegu implantologicznym. I z pewnością zrobi to ze 100% skutecznością!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *