Moda

Biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami – jak wybrać?

atrakcyjna bielizna

Biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami to ważny wybór dla pań. Źle dobrany rodzaj stanika może prezentować się bardzo nieestetycznie oraz świadczyć o braku gustu i rozeznania. Sukienki “bez pleców” stanowią coraz częstszy zakup kobiet. Nic dziwnego – są piękne i seksowne. Chcąc świetnie wyglądać w takiej kreacji koniecznym jest dobór specjalnego rodzaju biustonosza. Nieprzemyślany wybór może bowiem zniszczyć cały seksapil. Szczególnie niemile widziane są zwykłe biustonosze, które uwidaczniają pasek biustonosza i niszczą efekt.

Jaki biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami będzie najlepszy?

Świetny wybór dla kobiet pragnących odsłonić plecy stanowią staniki samonośne. Jak sama nazwa wskazuje, są one pozbawione mechanizmu podtrzymującego, czyli ramiączek i zapięcia. Obce są im również fiszbiny i druty. To doskonały pomysł nie tylko na upalne dni, lecz także stanowi idealne rozwiązanie dla sukienek z wycięciem na plecach. Stanik ten – dostosowując się do kształtu piersi – nie tylko świetnie je podtrzymuje, lecz także jako niewidoczny element naszej garderoby uwidacznia i uatrakcyjnia nasze wdzięki, nie powodując przy tym niepotrzebnego dyskomfortu.

Nie taki stanik straszny, jak go malują!

Wiele z pań może mieć obawy przed jego założeniem. Nic bardziej mylnego! Dobrze dobrany biustonosz samonośny nie ma prawa zsuwać się, czy też powodować innych nieprzyjemnych doznań. Wcześniej koniecznym jest jedynie dokładne wymierzenie rozmiaru naszej miseczki. Największą zaletą jest takiego stanika jest fakt niepowodowania nieprzyjemnego podrażniania skóry. Stanik do sukienki z odkrytymi plecami nie musi być niewygodny. Dzięki dobremu dopasowaniu jego noszenie jest niezwykle komfortowe. Co więcej, biustonosz samonośny jest niesamowicie praktyczny. W porównaniu do swojego tradycyjnego odpowiednika sprawdza się nie tylko jako stanik do sukienki bez pleców, lecz także jako stanik przy różnego rodzaju ubraniach pozbawionych ramion. Uwaga: biustonosz samonośny jest idealnym rozwiązaniem dla pań posiadających mały i średni biust. W przypadku większych rozmiarów może dojść do nieutrzymania piersi.

Alternatywa dla biustonosza?

Jeżeli jednak nie jesteś przekonana i chciałabyś postawić na stanik posiadający tradycyjne podtrzymanie biustu (ramiączka i pasek) lub też boisz się, że dojdzie do nieutrzymania piersi, to warto zwrócić uwagę na tzw. biustonosze wielofunkcyjne. Stanowią one świetną alternatywę dla staników samonośnych. Umożliwiają one odpowiednie obniżenie mechanizmu, dzięki czemu ubierając sukienkę z odkrytymi plecami, uda Ci się zamaskować nieestetyczne zapięcie.

Wybór stanika do sukienki z odkrytymi plecami nie będzie stanowić żadnego problemu. Dzięki dużym możliwościom w wyborze rodzajów odpowiedniego biustonosza świetnie wypadniesz w wybranej przez Ciebie kreacji.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *