Uroda

Domowy manicure? Pomoże Ci zestaw do hybrydy

lampa do paznokci

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego manicure hybrydowy stał się w ostatnim czasie bardzo modny. Takie rozwiązanie zapewnia perfekcyjną stylizację przez 2-3 tygodnie. Kolorystyka i motywy przewodnie zmieniają się razem z porami roku oraz okazjami. Obecnie na paznokciach jest modne niemal wszystko od jednolitych i krótkich po długie i wzorzyste. Domowy zestaw do hybrydy pozwala na wykonanie zabiegu manicure w domu. Obecnie większość znanych marek ma w ofercie swoje gotowe zestawy np. neonail i Semilac. Teraz każda kobieta w zaciszu swojego domu może wykonać perfekcyjny manicure, który utrzyma się minimum 14 dni. Aplikacja produktów jest bardzo prosta. Gotowy zestaw do hybrydy zawiera lakiery, często w kilku wariantach kolorystycznych, lampę, odtłuszczacz, remover do usunięcia manicure i jednorazowe narzędzia oraz waciki. Taki zestaw pozwala na kilkukrotne wykonanie manicure hybrydowego. Gwarantujemy również, że każda kobieta, która wykona sama swój pierwszy manicure, będzie chciała więcej stylizacji i więcej kolorów i tym samym domowy zestaw z czasem będzie się powiększał.

Gdzie można kupić lakiery hybrydowe?

W sieci jest wiele sklepów z ofertą lakierów, jednak większość z nich jest dedykowana jednej marce, wyjątkiem jest hurtowania kosmetyczna LaDiosa.pl, która w swojej ofercie ma produkty 12 znanych marek lakierów hybrydowych. Dostępność wielu firm w jednym sklepie jest dużym komfortem, ponieważ większość lakierów można bez problemu ze sobą łączyć, dodatkowo w ofercie znajduje się duży wybór ozdób i akcesoriów w okazyjnych cenach.

Jak wykonać manicure wykorzystując zestaw do hybrydy?

Pierwszy krok to zawsze przygotowanie płytki paznokcia należy ją dokładnie oczyścić, opiłować pilniczkiem, następnie użyć bloku polerskiego i zmatowić całą płytkę paznokcia i odtłuścić. Kolejny krok to aplikacja lakieru w kolejności baza – kolor – top, kolorowe lakiery hybrydowe Indigo aplikujemy zazwyczaj 2 razy, by efekt był wyrazisty i bez smug. Każdą z warstw u utwardzamy w lampie Led/UV zgodnie z zaleceniami na produkcie. Na koniec odtłuszczamy top (jeśli nie wybraliśmy produktu no wipe) i stylizacja gotowa! Całość nie zajmuje wiele czasu, a zapewnia trwałość stylizacji na minimum 2 tygodnie. Wiele kobiet używa tej metody, aby zapuścić swoje naturalne paznokcie, ponieważ hybryda tworzy twardą ochronną warstwę i płytka paznokciowa nie ulega zniszczeniu podczas prac domowych w ogrodzie oraz przy uderzeniu. Wybierz swój ulubiony zestaw do hybrydy spośród wielu dostępnych i baw się kolorami. Perfekcyjny manicure jest w zasięgu każdej kobiety. Nie trzeba wydawać fortuny na kosmetyczkę, by mieć piękne i zadbane dłonie lub korzystać z usług tylko przy większych okazjach. Wystarczy kupić swój zestaw i regularnie wykonywać manicure hybrydowy, śledzić trendy i uczyć się nowych wzorków i wzbogacać swoją kosmetyczkę o kolejne kolorowe lakiery hybrydowe.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *