Aranżacje

Gdzie zamieścić lustro w kolorowej ramie?

lustro czarna rama

Lustro w kolorowej ramie to świetny pomysł na szybkie ożywienie wnętrza. Charakterystyczna rama lustra może nadać pomieszczeniom charyzmy, dopełni klimat a przede wszystkim, będzie ciekawą ozdobą ściany!

Cienka, srebrna ramka wokół kompozycji kilku luster sprawi, że wnętrze wypełni niepowtarzalna gra świateł. Wyraźna, srebrna rama wokół dużego lustra umieszczonego w centralnym miejscu – na przykład nad kominkiem w salonie – pozwoli stworzyć elegancki klimat zaledwie za pomocą jednego detalu. A modne ostatnio, czarne ramki wpiszą się w minimalistyczny układ pomieszczenia.

Galeria Ram, będącą częścią sklepu internetowego Aluramy.pl  to nie tylko profesjonalny producent luster, ale także firma zajmująca się ich oprawą. Na naszej stronie można znaleźć bogatą ofertę luster, zwierciadeł i lusterek w różnych rozmiarach i kształtach. Przygotowaliśmy ofertę gotowych produktów, gdzie mogą Państwo wybrać lustra prostokątne, kwadratowe i owalne. Na zamówienie wykonujemy również lustra o nietypowych kształtach, które spełnią Państwa oczekiwania.  Wszystkie lustra dostępne w naszej ofercie oprawione są w eleganckie i wytrzymałe ramy drewniane, metalowe lub plastikowe, a ich wymiary można dopasować indywidualnie. Dla osób ceniących sobie prostotę i klasykę, przygotowaliśmy obramowania z drewna, natomiast dla lubiących wygodę i praktyczność – ramy plastikowe lub metalowe.

Kolorowe ramy do luster wykonywane są na indywidualne zlecenie. Po konsultacji dobierany jest dedykowany do projektu kolor, jego grubość i szerokość.  Kolorowa rama do lustra nie jest dużym wydatkiem w stosunku do zmian we wnętrzu, jakie może wprowadzić. Srebrne ramy często wybierane są do sypialni, salonów i jadalni – optycznie powiększają wnętrze i rozjaśniają je. Z kolei lustro w czarnej ramie często montowane jest w przedpokojach, holach i garderobach, ponieważ dzięki wyraźnej ramie, pozwalają skupić wzrok tylko na stylizacji. Lustra w czarnej oprawie często wybierane są także do pomieszczeń w klimacie surowym lub typowo męskim. Lustra w drewnianych, naturalnych kolorach współgrają ze stylem hygge, z kolei delikatne pastele na ramach lustrzanych będą dobrym pomysłem na prezent dla nastolatki i jej pierwszej, kobiecej toaletki!

Na pytania gdzie zamieścić lustro w kolorowej oprawie trudno jest krótko i jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ taka dekoracja pasuje wszędzie. Lustra pasują do każdego wnętrza – należy tylko podjąć decyzję, czy lustro ma pełnić funkcję wyłączenie praktyczną, czy zdobiącą pomieszczenie.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *