Aranżacje

Poznaj 3 pomysły na rearanżację wnętrza

rearanżacja wnętrz

Stare, nudne wnętrze nie wymaga wiele pracy, by stało się nową, zachwycającą przestrzenią. Wystarczy kilka dobrych pomysłów i ponowna aranżacja wnętrza sprawi, że Twoja przestrzeń stanie się na powrót piękna, a przebywanie w niej sprawiać Ci będzie prawdziwą przyjemność. Poznaj trzy proste sposoby, by odmienić swoje wnętrze.

Nowe stare meble

Na początek spójrz na swoje stare meble. Nieprzyjemny sznyt, niemodne kolory i rozklekotany wygląd. Normalnie pomyślałbyś o ich wyrzuceniu? Nic gorszego nie możesz zrobić! Stare meble to nowa aranżacja. Wystarczy je naprawić, poddać renowacji, zmienić im kolor, np. malując drewniane elementy oraz zmienić obicie. Nie ma nic bardziej odmieniającego mebel niż zmiana materiału, którym jest obszyty. A ten może być naprawdę różnorodny. Możecie wybierać, szukać różnych druków na materiałach i dowolnie komponować nowe wnętrze. Nie zmieniając mebli, zmienicie całe pomieszczenie. I to niewielkim kosztem!

Nowe przedmioty z niecodziennym zastosowaniem

Drugim pomysłem, obok zmiany mebli, które już masz, jest dołożenie kolejnych. Te jednak nie mogą być klasycznymi meblami zagracającymi pokój. O nie! Wybierz rzeczy, z których normalnie akcesoriów do salonu czy sypialni się nie robi. Może to być stara europaleta, opony, duża szpula po kablach – wiele jest możliwości. Wystarczy, że poszukasz w starociach i tanim kosztem uda się znaleźć materiał do dalszej pracy. Teraz tylko trochę wyobraźni, kilka sztuczek i własnymi siłami stworzycie kawowy stolik lub szafkę, która zupełnie zmieni wnętrze, w którym mieszkacie.

Tekstylia

Są drogie i pozornie nieprzydatne. Jednak dobrze wykorzystane są w stanie odmienić każde nieprzytulne pomieszczenie. Mowa o tekstyliach, a więc różnych materiałach wykorzystanych na poduszkach, poduchach, kocach i wielu innych elementach wyposażenia wnętrza. Projektując je samemu, np. z pomocą renomowanych firm do produkcji materiałów z nadrukami jak np. Ctnbee.com/pl, będziesz w stanie zmienić swoje wnętrze nie do poznania. I to tak naprawdę bez dużego wkładu finansowego. Prosto i szybko.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *