Uroda

Rzeźba mięśni bez siłowni – Sculpting Pro

sculpting łódź

Obecnie panuje kult nie tylko szczupłego, ale i wysportowanego ciała z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Marzysz o dobrze zbudowanej, fit sylwetce, ale nie przepadasz za forsownymi ćwiczeniami? Spróbuj elektrostymulacji Sculpting Pro. Poznaj zalety, sposób działania i efekty zabiegu Sculpting Pro i ciesz się atrakcyjną, wyrzeźbioną sylwetką.

Zgrabne ciało bez ciężkiego treningu? Postaw na Sculpting Pro

Jak potwierdzają specjaliści z Kliniki Novoderm w Łodzi, Sculpting Pro to jeden z najlepszych zabiegów modelujących ciało. Na czym polega ta metoda rzeźbienia i wysmuklania sylwetki? Sculpting Pro to nowoczesny sprzęt medyczny wykorzystuje skoncentrowaną energię elektromagnetyczną o dużym natężeniu. Dzięki sesjom poprawia się napięcie i siła mięśni. Poddając się tej innowacyjnej kuracji możesz:

  • wyszczuplić uda,
  • zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • wyrzeźbić mięśnie brzucha,
  • zniwelować cellulit,
  • ujędrnić zwiotczałą skórę,
  • poprawić napięcie pośladków.

Co ważne, elektrostymulacja Sculpting Pro jest komfortową i praktycznie bezbolesną procedurą. Możesz odczuwać silne skurcze mięśni, mrowienie lub wibracje w rejonie poddawanym działaniu urządzenia. Ile zabiegów potrzeba, aby odmienić swój wygląd? Najlepsze efekty daje seria co najmniej 4 zabiegów przeprowadzanych z częstotliwością raz w tygodniu. Warto wspomnieć, że średni przyrost masy mięśniowej po kilku sesjach elektrostymulacji wynosi 19%. Z kolei spalanie tłuszczu wynosi aż 16%. Dla podtrzymania atrakcyjnego wyglądu warto pamiętać o prowadzeniu zdrowego trybu życia, wskazana jest zbilansowana dieta oraz umiarkowana aktywność fizyczna.

Jak wygląda zabieg elektrostymulacji Sculpting Pro? Wysmuklenie, wzrost i wzmocnienie mięśni

Zabieg rzeźbiący ciało Scuplting Pro poprzedza konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Po wykluczeniu przeciwwskazań specjalista przechodzi do pracy właściwej, mocując na wybranym obszarze ciała elektrody, które emitują impulsy prądu. Włókna mięśniowe są poddawane silnym skurczom, co przekłada się na wzmocnienie tkanek i rozbudowę masy mięśniowej. Podczas zabiegu dochodzi do około 20 000 intensywnych skurczów mięśni i rozpadu komórek tłuszczowych (tzw. adipocytów). 

Jedna sesja elektrostymulacji trwa od 30 do 45 minut, nie wymaga od pacjenta żadnego wysiłku ani szczególnych przygotowań. Zabieg elektrostymulacji Sculpting Pro nie wiążę się z okresem rekonwalescencji ani nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Możesz od razu wrócić do swojego trybu źycia. 

Jakie są przeciwwskazania do elektrostymulacji? Do głównych czynników wykluczających zaliczamy:

  • ciążę i karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • nadciśnienie tętnicze,
  • metalowe implanty w obszarze zabiegowym.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Sculpting Pro?

Elektrostymulacja Sculpting Pro została opracowana z myślą o osobach, które chcą wymodelować i wyszczuplić sylwetkę bez forsownych ćwiczeń i spędzania mnóstwa czasu w klubie fitness, czy na siłowni. To nowoczesne i nieinwazyjne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać mężczyźni i kobiety w różnym wieku. Jak pokazuje praktyka, z elektrostymulacji często korzystają pacjenci, którzy chcą ujędrnić ciało po intensywnym odchudzaniu, osoby z nadwagą lub młode mamy pragnące wrócić do formy sprzed ciąży. Sculpting Pro usatysfakcjonuje każdego, kto nie jest zadowolony ze swojego aktualnego wyglądu i dąży do metamorfozy. Warto podkreślić, że lipoliza, radiofrekwencja, czy liposukcja nie są w stanie rozbudować mięśni, co sprawia, że elektrostymulacja Sculpting Pro góruje nad tymi technologiami.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o elektrostymulacji Sculpting Pro lub innych zabiegach modelujących figurę? Szczegółowe informacje dotyczące tego rodzaju procedur znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *