Aranżacje

Jak wykonać girlandę z własnych fotografii?

girlandy

Girlanda ze zdjęć to doskonały sposób, aby w prosty i szybki sposób zmienić atmosferę w swoim mieszkaniu. Niektóre girlandy fotograficzne wyglądają naprawdę niesamowicie. Nieważne, czy chcesz wyremontować swoje mieszkanie i zaaranżować je na nowo, czy po prostu potrzebujesz pomysłu, aby przyozdobić swój dom tylko na przyjęcie. 

Z całą pewnością taka indywidualna fotogirlanda będzie przykuwała uwagę Twoich gości.

Jak wykonać girlandę z własnych fotografii?

Jeśli zamierzasz przyozdobić swój salon lub sprawić, aby miejsce na imprezę było bardziej kolorowe, to po prostu stwórz własną, fotograficzną girlandę z papierowych odbitek. Do tego celu potrzebujesz jedynie bawełniany sznurek, wydrukowane zdjęcia w odpowiednim formacie i spinacze do bielizny, albo niewielkie kolorowe klamerki, przeznaczone właśnie do zawieszania zdjęć.

Bardzo ważna jest długość sznurka, ponieważ od niej zależy wielkość naszej ekspozycji i możliwość jej poszerzania. Taką szczególną wystawę można zmieniać według swojego nastroju, pory roku, czy też zrobić wyjątkową girlandę na jakąś szczególną okazję. 

Do tego celu możemy korzystać z różnych zestawów zdjęć, miksować je, zamieniać miejscami, usuwać, czy też dokładać nowe. Zapewne tak kreatywne zajęcie, nigdy Cię nie znudzi. Warto więc wybrać swoje ulubione ujęcia i skorzystać z popularnej usługi, którą jest wywoływanie zdjęć online. Dzięki temu ekspresowo powiększymy swoją fotograficzną kolekcję i w prosty, ale pomysłowy sposób przyozdobimy swoje mieszkanie.

Girlandy ze zdjęć nadają osobisty charakter dekoracjom na każdą imprezę, dzięki temu każde wydarzenie może być wyjątkowe.

Istnieje kilka sposobów, w który można je zaprojektować. Oprócz tradycyjnej girlandy stworzonej z odbitek przypiętych spinaczami do sznurka możemy także zrobić

rustykalną girlandę z chorągiewek zrobionych ze skrawków jutowego płótna, pociętego na trójkąty, do którego klamerkami przypniemy wybrane fotografie. Jest to świetny pomysł, aby uatrakcyjnić przydomowy grill lub zjazd rodzinny.

Innym sposobem na wyeksponowanie swoich zdjęć, jest po prostu zawieszenie swoich ich na ledowych, strunowych lampkach. Ten pomysł świetnie nadaje się na imprezę plenerową, która zaczyna się po południu i trwa aż do późnych godzin nocnych.

Z kolei na przyjęcia zaręczynowe, czy też wesela idealnie nadają się girlandy ze zdjęć przypiętych klamerkami do sznurka, przeplatane świeżymi kwiatami. Powinny to być zdjęcia opowiadające historię miłosną danej pary.

Bez względu na to, jaki pomysł na girlandę ze zdjęciami wybierzesz, wcześniej musisz wywołać zdjęcia w sprawdzonym fotolabie.  

Polecony!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *