Uroda

Mezoterapia igłowa – wypróbuj jeszcze w tym sezonie!

Mezoterapia igłowa

Jeden z lepszych zabiegów medycyny estetycznej, aby na dłużej zachować młodość. Świetnie sprawdza się, jako pierwszy zabieg w gabinecie, ale to również doskonała procedura, którą można wykonywać stale, pomiędzy innymi zabiegami. O czym mowa? O mezoterapii! Zabiegu, który jest idealnym rozwiązaniem niemalże dla każdego! Jakie efekty daje mezoterapia igłowa, kiedy warto się na nią zdecydować, dlaczego jest tak popularna? Wyjaśniamy!

Mezoterapia igłowa na oznaki starzenia

Kiedy na skutek procesu starzenia, zmienia się struktura skóry, staje się bardziej wiotka i poszarzała, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia, warto rozważyć zabieg mezoterapii igłowej w gabinecie medycyny estetycznej. To bardzo uniwersalny zabieg, który sprawi, że twarz prawdziwie się odmieni. Na skutek dostarczenia właściwych substancji w głąb skóry stanie się ona lepiej odżywiona i nawilżona, dzięki czemu odzyska swój młodzieńczy wygląd, zregeneruje się. W takim przypadku zabieg mezoterapii pozwoli również wygładzić niewielkie zmarszczki.

Mezoterapia igłowa profilaktycznie

Zabieg ten można stosować prewencyjnie. Dostarczając skórze odpowiednich składników odżywczych (jeszcze przed pojawieniem się poważnych oznak starzenia) sprawimy, że skóra przez dłuższy czas będzie w doskonałej kondycji i po prostu dłużej zachowa swoją witalność i młodość. Wszak znane jest powiedzenie „lepiej zapobiegać, niż leczyć”. To samo podejście doskonale obrazuje właściwą drogę do gabinetowej pielęgnacji skóry. Stosując zawczasu zabiegi mezoterapii igłowej, opóźnimy proces starzenia się skóry, co więcej, późniejsze efekty zabiegów będą zdecydowanie lepsze, a zmarszczki zaczną pojawiać się później. Regularne sesje mezoterapii igłowej, co 3-4 miesiące potrafią zachować skórę na długi czas w doskonałej kondycji.

Mezoterapia igłowa dla podtrzymania efektów

Mezoterapia igłowa w dużej mierze sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona i zregenerowana – to sprawia też, że jest ona po prostu w dobrej kondycji. Doskonale nawilżona skóra będzie więc lepiej reagować na inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, będzie bardziej odżywiona, witalna i szybciej będzie się regenerować.

To warto wiedzieć

Mezoterapia igłowa twarzy to zabieg bardzo bezpieczny, skuteczny i niezwykle popularny. Już po pierwszym zabiegu widać na twarzy efekty polepszenia kondycji skóry. Po zabiegu ewentualne siniaczki szybko znikają, a my możemy cieszyć się rezultatami naturalnego odmłodzenia skóry. Wśród przeciwwskazań można wymienić uczulenie na któryś ze składników podawanych podczas zabiegu, opryszczkę w miejscu wykonywania zabiegu, cukrzycę lub ciążę. Częstotliwość wykonywanych zabiegów dobierze lekarz, jednakże jak zostało już wspomniane, zabieg ten najlepiej wykonywać w serii. Rezultaty będą widoczne już od pierwszej wizyty w gabinecie, ale prawdziwy potencjał, jaki niesie mezoterapia igłowa twarzy, będzie widoczny po wykonaniu serii zabiegów w odstępach kilku miesięcy. Warto zatem stosować ją wedle określonego przez lekarza planu.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *