Moda

Święta coraz bliżej! Wybierz kolorowe skarpetki na prezent dla mężczyzny

skarpetki na prezent

Dni stają się coraz chłodniejsze, o poranku wita nas codziennie szron na szybach samochodu, a w czasie wieczornego maratonu serialowego, przerwy reklamowe zaczynają się od charakterystycznych dzwoneczków? Wszystko wskazuje na to, że święta zbliżają się wielkimi krokami!

Zanim jednak dobrniemy do wspólnej wieczerzy z bliskimi, trzeba również zadbać o prezenty pod choinkę. Z roku na rok, takie zakupy, szczególnie dla męskiej części rodziny, stają się jednak sporym wyzwaniem. Repertuar zdaje się stale zawężać, wszak ile razy można kupować krawat, wodę kolońską czy piżamę? Tegoroczna propozycja to powrót do klasyki gatunku w kategorii gwiazdkowych upominków. Skarpetki na prezent wracają do łask, lecz w całkiem nowej odsłonie.

Skarpetki na prezent czyli praktyczny upominek gwiazdkowy dla mężczyzny

Ze świecą szukać facetów, którzy lubują się w prezentach niespełniających żadnych kryteriów użyteczności. Mężczyźni w większości stawiają nie tylko na ładne, ale i praktyczne upominki. A jeśli do tego dołożymy doskonałą jakość oraz zabawny motyw nawiązujący do upodobań, mamy przepis na wywołanie uśmiechu świadczącego o zadowoleniu i satysfakcji z prezentu. Czarne i szare, niczym nie wyróżniające się, skarpetki, lata świetności mają już dawno za sobą. Panowie coraz odważniej sięgają po wzory, które podkreślają ich indywidualizm, przykuwają uwagę, a jednocześnie są komfortowe podczas noszenia. Skarpetki na prezent świąteczny, mogą trafić do wszystkich mężczyzn w rodzinie, a mimo to każdy z nich poczuje się wyjątkowo. Warunkiem jest wybranie modelu, który wyceluje w sam środek ich poczucie humoru, zaakcentuje niezwykłe umiejętności lub po prostu pozwoli wyróżnić się na tle kolegów czy współpracowników. Gwiazdkowy podarek powinien mieć więc bardziej spersonalizowany charakter, dzięki czemu zasygnalizuje osobie, która go otrzymała, że wybieraliśmy go z myślą o niej i włożyliśmy w to odrobinę wysiłku.

Jakie skarpetki na prezent dla taty, brata i narzeczonego? Czy śmieszne skarpetki męskie nadają się dla szefa?

Gdzie szukać inspiracji w wyborze konkretnego modelu? W ludziach i ich pasjach. Nie ma drugiego takiego mistrza grilowania jak tata? W czasie posiedzeń w ogrodzie, to właśnie on pierwszy wyrywa się do wrzucania mięsa na ruszt? Z pewnością przypadną mu do gustu wzory z zabawnymi printami, nawiązującymi do klasycznego duetu długiego weekendu majowego czyli kiełbaski i piwa. Jeśli brat już dziś przygotowuje plan treningowy, żeby spalić kalorie po świątecznej rozpuście, to bez wątpienia na siłowni przydadzą mu się stopki, najlepiej w intensywnym neonowym odcieniu, który często pojawia się w sportowych stylizacjach. Narzeczony sprawnie odnajduje ciekawe detale w dziełach artystów i zachwyca się wyrazistą paletą barw na płótnach Kandinsky’ego, ale odszukanie skarpet w szufladzie to dla niego wyzwanie?

Czas najwyższy zaopatrzyć go w gotowy zestaw kilku par, które będą cieszyć oko kolorami i nie pozostaną nigdy niezauważone na tle ciemnej skarpetkowej kolekcji. Śmieszne skarpetki męskie dla szefa, mogą okazać się bardzo kuszącą propozycją, ale jeśli okaże się, że nasze poczucie humoru nie gra na tych samych rejestrach, prezent może wprawić obie strony w zakłopotanie. Bezpieczną opcją będą wówczas podkolanówki do garnituru, o nieco bardziej stonowanej kolorystyce. Należy pamiętać, że jakość ma pierwszorzędne znaczenie w przypadku eleganckich skarpet, dlatego najlepiej wybrać takie, które w swoim składzie mają w większości naturalne i przyjazne dla skóry przędze.

Śmieszne skarpetki męskie z motywem świąt

Modele, które na pewno zagoszczą na męskich stopach przy okazji Mikołajek lub kolejnej Wigilii służbowej, to te, na których widnieją typowo świąteczne motywy. Z powodzeniem można się na nie zdecydować, nawet kiedy nie łączą nas bliższe relacje z osobą, która je dostanie. Prym wiodą tu oczywiście wzory z reniferami, bałwankami i śnieżynkami, ale warto pokusić się także o śmieszne skarpetki męskie ze sztandarową potrawą bożonarodzeniową w roli głównej czyli pierogami. Po wręczeniu takiego prezentu, świąteczny klimat i temat do rozmów – gwarantowany.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *