Lifestyle

Weekend w mazowieckim SPA – czego możemy się spodziewać?

Zabiegi SPA

Weekend w SPA w Pałacu Żelechów jest doskonałą propozycją dla osób, które potrzebują chwili wytchnienia od natłoku bieżących spraw. Wyselekcjonowana oferta zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych pozwoli oderwać się od stresów, zapewniając ukojenie dla całego ciała i zmysłów.

Pałac Żelechów SPA & Wellness – oferta na światowym poziomie

Kompleks SPA & Wellness w Żelechowie jest luksusowym miejscem, które spełni oczekiwania, najbardziej wymagających klientów. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych umożliwiło stworzenie ośrodka, który dorównuje ofertą najlepszym SPA na całym świecie – prestiżowym SPA w hotelach w Dubaju czy ekskluzywnym gabinetom odnowy w największych europejskich państwach.

Weekend w SPA pod Warszawą – zabiegi na twarz, dłonie, stopy i ciało

Pałac Żelechów SPA & Wellness, oddalony o niecałe 100 km od Warszawy, proponuje wyjątkowo skomponowaną ofertę zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych, a także rytuały z najdalszych zakątków świata, dzięki którym przeżyjesz niezapomniany weekend w SPA.

Szeroka oferta pozwoli na dobranie zabiegów skrojonych do indywidualnych potrzeb i zapewni relaks dla każdej partii ciała. Wśród proponowanych kuracji znalazły się m.in.:

  • pielęgnacja twarzy z wykorzystaniem kosmetyków renomowanych marek takich jak Menard, Forlle’d i Pevonia,
  • zabiegi kosmetyczne (np. mikrodermabrazja, peelingi ciała)
  • masaże ciała z użyciem spersonalizowanych olejków, gorących kamieni, aromatycznych świec, wosku pszczelego czy kijów brzozowych,
  • rytuały pielęgnacyjne na ciało (kompleksowe rytuały rozluźniające, relaksujące i oczyszczające inspirowane Indonezją i Afryką Północną),
  • zabiegi na dłonie i stopy.

Ponadto kompleks SPA w Żelechowie oferuje specjalne zabiegi dla najbardziej wrażliwych gości (kobiet w ciąży i dzieci), a także jedyny z Polsce seans Four Senses Relax Lounge, który dostarczy niezwykłych doznań sensorycznych.

Ośrodek odnowy w Żelechowie – trzy strefy relaksu

Dla klientów przygotowano trzy strefy wypoczynku: Strefa SPA & Wellness, Strefa Aqua (basenowa) i Strefa Saun bezpłatne dla gości hotelowych. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych goście mogą skorzystać z luksusowych basenów z hydromasażami i przeróżnych typów saun: fińskiej, parowej, ziołowej, lodowej czy łaźni solnej. Wyjątkowe przeżycia zapewni seans Deszczowa Dżungla, który przeniesienie cię do tropikalnego świata wypełnionego egzotycznymi zapachami, efektami świetlnych i dźwiękowymi.

Weekend w SPA w Pałacu Żelechów jest niepowtarzalną okazją do wypoczynku w iście królewskim stylu. Kompleks położony niedaleko Warszawy pozwoli ci zasmakować relaksu z najwyższej półki i w pełni skupić się na potrzebach własnego ciała.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *