Lifestyle

8 pomysłów na prezent na rocznicę ślubu dla męża

prezent dla męża

Jesteście szczęśliwi w małżeństwie od ćwierć wieku, co za magiczne osiągnięcie! 25 rocznica ślubu to ogromny kamień milowy, który koniecznie należy świętować! Przygotowaliśmy listę prezentów, które sprawdzą się doskonale na tę wyjątkową okazję!

Piękny zestaw karafek

Chcesz podarować mężowi coś wyjątkowego na rocznicę ślubu? Pomyśl o wspaniałym zestawie karafek, który można postawić na półce w salonie lub gabinecie. Warto do niego nalać whisky z najwyższej półki, by zrelaksować się po romantycznej kolacji. Pamiętaj, by zamówić zestaw z wygrawerowanym napisem.

Marmurowa chłodziarka do wina

Jeśli Twój ukochany lubi schłodzone wino, ale w lodówce nigdy nie ma miejsca na butelkę, warto podarować mu elegancką, marmurową chłodziarkę. Prezentowany gadżet wspaniale izoluje i utrzymuje trunek w odpowiedniej temperaturze przez całą kolację. Pamiętaj, by dołączyć do niego butelkę wina z górnej półki.

Closeup of the screen of a smartwatch

Elegancki zegarek

Jeśli dysponujesz większym budżetem, możesz podarować mężowi stylowy zegarek. Poszukaj modelu ze stylową, srebrną tarczą i wytrzymałym, skórzanym paskiem. Taki zegarek sprawdzi się nie tylko na co dzień, lecz także na specjalne okazje. Z pewnością przypadnie do gustu współczesnemu gentlemanowi.

Niestandardowa mapa gwiazd

Jeśli Twój mąż interesuje się kosmosem lub lubi patrzeć w gwiazdy, podaruj mu tę niestandardową mapę. Poproś specjalistę, by namalował obraz przedstawiający dokładną konstelację gwiazd z czasu i miejsca, w którym się spotkaliście, zaręczyliście lub powiedzieliście “Tak”. 

Rękawiczki ekranowe SMS-y

Te stylowe, praktyczne rękawiczki cieszą się ogromną popularnością. W środku wyściełane są 100% wełną kaszmirową. Nie trzeba ich ściągać, by wygodnie korzystać z urządzenia z ekranem dotykowym.

Spersonalizowana kostka do gitary

Każdemu gitarzyście z pewnością przypadnie do gustu taka spersonalizowana kostka. Pamiętaj, by wygrawerować na niej datę ślubu. Kostkę ze stali nierdzewnej można bezpiecznie trzymać w portfelu lub kieszeni. Zachęć ukochanego, by zagrał dla Ciebie kilka romantycznych kawałków.

Power bank z nadrukiem

Kupując power bank, zwróć uwagę na rozmiar baterii i specyfikacje ładowarki smartfona. Takie informacje znajdziesz na baterii i ładowarce lub pudełku, w które zapakowano komórkę. Kiedy załatwiasz ważne sprawy, jesteś w pracy lub podróżujesz, rozładowanie smartfonu może być bardzo frustrujące. Czujesz się zagubiony lub pozbawiony wszystkich ważnych informacji. Jeśli chcesz tego oszczędzić swojemu ukochanemu, podaruj mu power bank. Wspomniany gadżet jest łatwy w użyciu i poręczny. Dzięki niemu wszystkie urządzenia elektroniczne działają niezawodnie przez cały dzień. Mogą ładować nie tylko komórkę, lecz także tablet i laptopa.

Skok w tandemie

Jeśli Twój ukochany lubi, gdy w jego żyłach płynie adrenalina, podaruj mu na 25 rocznicę ślubu skoki spadochronowe w Krakowie. Dzięki nim można poznać mechanizmy radzenia sobie ze stresem. Dodają sporo pewności siebie i zachęcają do stawienia czoła nowym wyzwaniom. Odwracają uwagę od codziennych zmartwień. Oczyszczają głowę z negatywnych myśli i wyzwalają mnóstwo endorfin. Niezapomniane wrażenia zostaną uwiecznione na filmie.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *