Lifestyle

Top 5 – najlepsze prezenty dla kobiety

prezent dla kobiety

Żeby wywołać uśmiech na twarzy swojej lubej, koniecznie należy pamiętać o wszelkich ważnych dla niej okazjach. Dzień kobiet, walentynki, rocznica związku – wszystko to warto upamiętnić przy pomocy jakiejś drobnej niespodzianki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wybór odpowiedniego upominku nie jest wcale taki prosty. Jaki prezent przypadnie do gustu naszej drugiej połówce? Oto nasza lista top 5 najlepszych prezentów dla kobiet.

1. Perfumy

Perfumy to jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów. Warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Wręczane kobiecie perfumy powinny być dobrej jakości. Mogą to być np. zapachy sygnowane nazwiskami gwiazd. Należy jednak uważać, by nie dać się oszukać i nie zakupić podróbki. Jeśli nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na taki wydatek, można zainwestować w coś tańszego, jeśli tylko zapach będzie przyjemny i atrakcyjny.

perfumy damskie

Odpowiedni dobór aromatu jest niezwykle istotny. Koniecznie należy zwrócić uwagę na to, jakich perfum kobieta używa na co dzień. Jeśli nie mamy pojęcia, możemy spróbować zakupić perfumę, którą już widzieliśmy w toaletce naszej kobiety, lub też można poprosić o pomoc ekspedientkę i razem wybrać neutralny zapach.

2. Biżuteria

naszyjnikBiżuteria również jest znakomitym pomysłem na prezent. Kolczyki, pierścionki, bransolety z pewnością przypadną do gustu większości kobiet. Przed zakupem warto przyjrzeć się temu, co nosi nasza kobieta i wybrać coś w miarę podobnego stylem, by uniknąć sytuacji, w której prezent się nie spodoba.

Najlepszym pomysłem będzie biżuteria ze srebra lub złota, podkreślająca kobiecy szyk. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie są to tanie rzeczy, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by zainwestować w piękną i dobrą jakościowo, a zarazem nieco tańszą od innych, biżuterię Xuping.

3. Coś smacznego

W każdej kobiecie jest coś z łasuszka. O ile wybranka serca nie przebywa na ścisłej diecie, można pokusić się o wręczenie jej gustownej bombonierki lub pudełka z czekoladkami. Oczywiście nie trzeba opierać się tylko i wyłącznie na słodyczach. Do tej kategorii liczy się także wino czy nawet samodzielnie przygotowana pizza.

4. Voucher

Vouchery na atrakcje stają się coraz bardziej popularnym prezentem. Każda kobieta z pewnością ucieszy się z vouchera na wizytę u fryzjera czy kosmetyczki lub dzień w SPA. Jeśli nasza partnerka lubi ekstremalne wyzwania, można wręczyć jej np. kupon na skok ze spadochronem.

5. Płyta/książka

Płyta z ulubioną muzyką lub książka topowego autora to dobry, a zarazem bezpieczny prezent. Każdy z nas wie, co lubi jego partnerka, dlatego też w tym przypadku ciężko jest nie trafić w gusta. Wbrew pozorom, książki wcale nie są przestarzałym prezentem!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *