Uroda

Makijaż permanentny brwi – najnowsze trendy

dermalux clinic

Makijaż permanentny brwi jest modny na całym świecie. Kobiety go pokochały, gdyż pozwala bardzo szybko się umalować i daje ciekawe efekty. Makijaż tego typu doskonale podkreśli kształt i kolor brwi, nadając im zdrowy wygląd na dłuższy czas.

Metoda piórkowa

Makijaż permanentny rządzi się swoimi prawami – trendy z roku na rok ulegają zmianom. Najnowsze z nich odnoszą się do metody piórkowej. Pozwala ona uzyskać bardzo naturalny efekt dzięki temu, że każdy włosek jest dorysowywany ręcznie z użyciem mikroostrzy (jedynie na powierzchni naskórka).
Metoda piórkowa odznacza się tym, że nie zostają naruszone głębsze warstwy skóry, więc dochodzi do zminimalizowania ryzyka powstawania blizn.

Zabieg

Makijaż permanentny wykonuje się zazwyczaj z użyciem znieczulającego kremu. Następnie ustalane są kształty, długość i szerokość brwi, a także kolor. Zabieg trwa stosunkowo niedługo, niecałe pół godziny. Pacjentki mogą odczuwać lekki dyskomfort. Po zabiegu należy unikać słońca, malowania brwi, kąpieli w basenie i smarować brwi maścią z witaminą A, żeby szybciej się zregenerowały.

Trendy 2019

W tym roku najmodniejszą opcją są wypielęgnowane, naturalne i pięknie uczesane brwi. W czasopismach i na wybiegach mody królują także szerokie, trochę krzaczaste brwi, które są zadbane i estetyczne. Hitem jest perfekcja w najnowszym wydaniu – stylizacja brwi powinna być doskonała i wręcz idealna.
Techniki wykonywania makijażu permanentnego brwi mają za zadanie imitować naturalny łuk brwiowy kobiety. Specjaliści zajmujący się takim zabiegiem korzystają ze sprawdzonych trików, dając brwiom wygląd niczym w formacie 3D. Perfekcyjne brwi stanowią połączenie kilku odcieni, gry świateł, metod ombre i nowoczesnych trendów.

Perfekcja przede wszystkim

Doskonały makijaż permanentny brwi jest możliwy – należy wybrać sprawdzony salon urody i dobrać metodę do swoich potrzeb i oczekiwań. Warto poznać różne techniki podkreślające oczy i brwi, aby samemu w domu także pięknie podkreślać łuki brwiowe. Perfekcja jest zawsze mile widziana i świadczy o dbaniu o siebie i swoje ciało.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *