Lifestyle

Najlepsi mówcy motywacyjni – ludzie, którzy zmienią Twoje życie

mówcy motywacyjni

Kiedy nie wiemy, co zrobić, by ruszyć do przodu – albo zwyczajnie brak nam energii, by zrobić to, co powinniśmy – dobrze jest skorzystać z pomocy kogoś, kto wie, jak “zarazić” innych pasją i motywacją. Dowiedz się, jacy są najlepsi mówcy motywacyjni i zacznij ich słuchać, aby zmienić swoje życie!

Mateusz Grzesiak

Powiedzieć, że Grzesiak to dobry mówca motywacyjny, to nie powiedzieć właściwie nic. Ten polski psycholog jest wspaniałym coachem i trenerem, którego szkolenia przyciągają tysiące ludzi z Polski oraz całego świata! Jego motywacyjne filmy są autentyczne i porywające, a do tego Grzesiak podczas swoich wypowiedzi powołuje się na aktualną wiedzę psychologiczną, dzięki czemu możemy dowiedzieć się sporo na temat emocji własnych i innych osób.

Anthony (Tony) Robbins

Ten człowiek pokaże Ci, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko jasno określisz swoje cele! Robbins jest autorem bestselleru “Obudź w sobie olbrzyma” oraz trenerem, który prowadzi liczne szkolenia na temat emocji oraz odzyskiwania kontroli nad własnym życiem. Jest on bardzo szczery i autentyczny – często odwołuje się do przykładów z własnego życia, nie wypierając się trudnych doświadczeń.

Ojciec Adam Szustak

Czy zakonnik może być dobrym mówcą motywacyjnym? Ależ oczywiście! Dowodem na to jest właśnie Adam Szustak – znany dominikanin, którego filmy oglądają zarówno wierzący, jak i ateiści. Oczywiście, ojciec Szustak mówi wiele na temat religii, ale na jego kanale nie brak także filmów, których tematem jest zmiana własnych nawyków, budowanie relacji z partnerem czy… opowieści o jego podróżach, które sprawiają, że sami mamy ochotę ruszyć w świat!

Brian Tracy

To nie tylko wspaniały mówca, ale również znany specjalista do spraw sprzedaży oraz autor wielu znanych książek o samorozwoju, takich jak “Zostań Supersprzedawcą”, “Sposób na sukces”, Turbostrategia””, “Zjedz tę żabę” oraz “Maksimum osiągnięć”. Tracy mówi o marketingu w sposób prosty i przystępny – nawet ktoś, kto wcześniej się tym nie zajmował, bez trudu go zrozumie. Ten kanadyjski ekspert potrafi sprawić, że odnajdujemy w sobie swoje mocne strony, których istnienia wcześniej nawet nie podejrzewaliśmy!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *