Uroda

Usuwanie tkanki tłuszczowej dzięki fali akustycznej? Tak, to możliwe dzięki innowacyjnej technologii INTELLECT RPW!

kobieta bez tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa na brzuchu i udach to nieestetyczny problem, którego każdy chce się pozbyć. Nic dziwnego, pofałdowana skóra i nadmiar tłuszczu odbiera nam urodę, a sytuacja, w której nie mieścimy się w kolejne ubranie, doprowadza nas do utraty pewności siebie i powoduje coraz więcej kompleksów. Z pomocą w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej przychodzi przełomowa metoda z zakresu medycyny estetycznej. Mowa tu o fali uderzeniowej RPW, czyli innowacyjnej technologii, która bazuje na wykorzystaniu ultradźwięków do redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha, ud i innych części ciała. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na nowatorski zabieg INTELLECT RPW!

INTELLECT RPW, czyli najlepszy pogromca tkanki tłuszczowej!

Zapytaliśmy specjalistów z warszawskiej Kliniki Melitus, dlaczego zabieg redukowania tkanki tłuszczowej INTELLECT RPW jest tak popularny wśród Pacjentów. Specjaliści twierdzą, że większość Pacjentów wybiera ten zabieg w celu usunięcia cellulitu, ponieważ ta metoda pozwala na wymodelowanie i ujędrnienie ciała. Eksperci podkreślają, że przełomowa technologia INTELLECT RPW wyróżnia się dodatkową możliwością poprawy napięcia i gęstości skóry..

Jak działa fala akustyczna INTELLECT RPW na uciążliwą tkankę tłuszczową?

Specjaliści zaznaczają, że procedura zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy fali akustycznej bazuje na pomocy specjalnej, nieinwazyjnej głowicy, przez którą fala akustyczna wprowadzana jest przez skórę do tkanek, w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Innowacyjna procedura wpływa na rozpad kolagenu, który buduje włókniste przegrody tkanki łącznej. Efektem innowacyjnej technologii jest zdecydowane zredukowanie podskórnych tkanek tłuszczowych i nadanie elastyczności włóknom w powierzchni skóry. Warto podkreślić, że terapia radialnymi falami akustycznymi doskonale pobudza krążenie krwi i limfy, wpływa na  lepszy metabolizm i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia się napięcie i gęstość skóry, a obszary ciała poddane zabiegowi ulegają wyszczupleniu.

Pacjenci po zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy fali akustycznej INTELECT RPW przyznają, że to innowacyjne rozwiązanie pomaga usunąć cellulit oraz modeluje i ujędrnia ciało. Jeśli marzysz o usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, ud i innych części ciała, to przełomowa technologia rządzenia INTELLECT RPW jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ metoda trafia dokładnie w źródło problemu. Nowatorski zabieg pozwala dodatkowo na modelowanie ciała i zmniejszenie jego obwodu o kilka centymetrów.

Nie bez powodu metoda usuwania tkanki tłuszczowej dzięki fali akustycznej jest ulubionym sposobem walki z tą niedoskonałością, ponieważ wyróżnia się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu. Warto podkreślić, że według Pacjentów rezultat usuwania tkanki tłuszczowej jest widoczny już po pierwszym zabiegu oraz charakteryzuje się długotrwałym efektem. Wskazanym jest jednak wykonać zabieg w serii 6 zabiegów aby uzyskać lepsze efekty.

Więcej informacji na temat usuwania tkanki tłuszczowej znajdą Państwo na stronie: klinikamelitus.pl.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *