Moda

Jak zmierzyć i dobrać rozmiar stanika?

biustonosz

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak trudno znaleźć dobrze dopasowany biustonosz? Noszenie biustonosza w złym rozmiarze może sprawić, że biust nie będzie wyglądał atrakcyjnie.

Rozmiar biustonosza

Musisz wiedzieć, że źle dopasowane staniki mogą uszkodzić tkankę piersiową. Najskuteczniejszym i najłatwiejszym trikiem, który sprawi, że Twoje piersi będą wyglądać pełniej, jest biustonosz powiększający piersi. Posiada wyściółkę na bazie żelu lub tkaniny, która może znacznie zwiększyć rozmiar piersi. Na rynku można znaleźć wiele wzmacniaczy biustonosza, ale jak znaleźć biustonosz, który nadaje piersiom pełniejszy wygląd i wyraźny dekolt? Tylny pasek biustonosza wzmacniającego piersi powinien być wykonany z dobrego materiału, który jest w stanie podciągnąć twoje piersi w górę. Podczas wybierania odpowiedniego biustonosza, należy przede wszystkim zmierzyć obwód w biuście oraz obwód pod biustem. Twój biustonosz do powiększania piersi powinien mieć podkładkę, która sprawi, że biust będzie wyglądał na pełniejszy i zapewni mu niezbędne wsparcie i ochronę.

Obwód w biuście

Kobiety, które poddają się zabiegowi powiększania piersi, aby poprawić swoje piersi, muszą także nosić biustonosze. Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać odpowiedni biustonosz. Na przykład – rozmiar 34B będzie używał fiszbiny rozmiaru 34. Ale jeśli zejdziesz w dół o 1 w wielkości pasma do 32 i zwiększysz 1 rozmiar kubka do C, wtedy Twój rozmiar to 32C. Rozmiary fiszbin są oparte na wielkości kubka B. Tak więc każdy kubek B będzie miał fiszbiny, które odpowiadają rozmiarowi pasma. 34B będzie fiszbin 34, a 40B fiszbin 40. Wszystkie inne rozmiary kubków odpowiednio zwiększą i zmniejszą rozmiary drutów. Ogólnie warto wspomnieć o tym, że istnieją dwa główne sposoby pomiaru rozmiaru biustonosza: rozmiar amerykański lub europejski. Pamiętaj, że wybór wzoru zależy od Ciebie. W dzisiejszych czasach modne są staniki w takich kolorach, jak na przykład: czerwony, czarny, biały lub granatowy. Twój biust będzie się prezentował rewelacyjnie w takich biustonoszach.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *